Mapka miejsc znajduje się u dołu strony.

01
Centrum Festiwalowe
Targowa 35
tel. +48 518 377 676
18.10: 18:00-21:00
19-28.10: 10:00-20:00

18-28.10:
Parter:
/ Biuro festiwalowe
/ Biuro prasowe
/ Kawiarnia
/ pop-up shop Fabryka Form
/ Księgarnia
/ Czytelnia Elle Decoration
/ Info kiosk Ceramika Paradyż

wystawy:
Arek Wolski, Public Wall
Kinnarps, Zielone pomysły w pracy
Mazda, Mazda Design 2012
20.10: warsztaty
27.10: panele dyskusyjne: must have, British Council; wykład

I piętro:
Bawialnia edukacyjna
wystawy:
Ceramika Paradyż – Wystawa Mecenasa Głównego
Lukrecja Aqsamit, DekoRACJE
Ceramika Paradyż, Mozaiki łódzkie
Dizajn dla dzieci – wystawa zbiorowa
Every object tells a story – wystawa zbiorowa studentów School of Form
make me! – wystawa grupowa pokonkursowa
must have – wystawa zbiorowa
Paged, Design z tradycją w tle
Siemens, Sound cube. Słuch, dźwięk, design, zabawa. Interaktywna ekspozycja Siemens – audiologia
TON, World of Bentwood
Urząd Miasta Łodzi, Creatives – polubić nowe logo Łodzi
WYMIANA 2012. Dizajn po polsku, dizajn po gruzińsku – wystawa zbiorowa

II piętro:
wystawy:
Kto ty jesteś? – wystawa zbiorowa
Punkty widzenia – punkty siedzenia – wystawa zbiorowa
The Future is Stupid – wystawa zbiorowa
IKEA, Doświetlimy pory roku
Interprint, Growing ideas
LUG, Sophisticated Lighting
Philips, Create Light
TERMA, Terma design – ogrzewanie przyszłości

III piętro:
wystawy:
ASP Łódź, DESIGN IN – wystawa zbiorowa
Desso, DESSO Airmaster® Express yourself, shape your own world
DuPont Corian, MyBath – najnowszy design z DuPont™ Corian® i Acrea
Emo Design, Design jako strategiczne narzędzie
Evan Marks, Splash! How Good Water Works
Fundacja ArtOn, Marika Kuźmicz, Obecność obowiązkowa?… czyli kilka trudnych historii o uczestnictwie
Porta Drzwi, Mieszkanie na planie – prezentacja pokonkursowa oklein Porta Design Project
Świadomość – wystawa zbiorowa studentów Katedry Biżuterii
LUG, Sophisticated Lighting

18-23, 26, 28.10: performance
19-21, 23-28.10: warsztaty dla dzieci
26.10: panel dyskusyjny; warsztaty

IV piętro:
18.10: 19:00-21:00 i 19-21.10: 10:00-20:00
Strefa Projektanta:
- Hewlett-Packard prezentuje: Kreatywność. Mobilność. Współpraca
- Cad Projekt K&A, Świadomość w projektowaniu wnętrz – CAD Projekt K&A prezentuje program CAD Decor PRO
- Porta Cad, PortaCAD 3D – dotknij trzeciego wymiaru
- Wydawnictwo Murator, Strefa Wypoczynku – salonik prasowy wydawnictwa Murator S.A.
Pokazy:
10:00 i 14:00 HP, Prezentacja rozwiązań druku wielkoformatowego
12:00 i 16:00 HP, Prezentacja możliwości stacji roboczych
12:00-12:30 i 16:00-16:30 Cad Projekt K&A, Prezentacja najnowszego programu do projektowania wnętrz CAD Decor PRO

19-21, 28.10: Forum: Design & Architektura
27.10: 10:00-20:00 Remade Market
27.10: warsztaty dla dzieci; warsztaty

02
Muzeum Kinematografii
Plac Zwycięstwa 1
19-21, 28.10: projekcje

03
Textorial Park, Kinnarps
Fabryczna 17
19.10: 17:00 otwarcie nowego showroomu Kinnarps
19.10: 18:30 wykład

04
Muzeum Książki Artystycznej
Tymienieckiego 24
19-28.10: Ilustrowany elementarz dizajnu, czyli 100 rzeczy narysowanych przez 25 Ilustratorów
pn.-pt.: 12:00-16:00
sb.-nd.: 10:00-18:00

05
Studio Rygalik
Częstochowska 19
19.10: 20:00 party: Design Aperitivo

06
Showroom Store
Proletariacka 21/23
20-28.10: Design a technologia
pn.-pt.: 10:00-18:00
sb.: 11:00-15:00
20.10 sb.: 11:00-18:00

07
University Business Park GTC S.A
Wólczańska 178
18-28.10: TYPO-ŁÓDŹ
codziennie: 10:00-16:00

08
zmianatematu
Piotrkowska 144
18-28.10: Meble w mieście

pn.-pt.:
10:00 do ostatniego klienta
sb.: 11:00 do ostatniego klienta
nd.: 11:00-23:00

09
Architekci Łosiak & Siwiak
Roosevelta 16
19-20.10: 10:00-22:00 W prześwicie

10
OFF Piotrkowska
Piotrkowska 138/140
19, 27.10: 21:00-24:00 noc z OFF Piotrkowska
18-28.10: 17:00 Mobilny Kontener Designu

/ Mebloteka Yellow
14.10: 16:00 wykład
25.10: 19:00 wykład
13-27.10: Miss Onomono’s & Mister Yellow’s eco home
pn.-sb.: 11:00-22:00
nd.: 13:00-18:00

/ Galeria OFF
19-28.10: KPG – wystawa pedagogów i studentów Katedry Projektowania Graficznego
codziennie: 11:00-19:00

/ Obudź Jutro – Galeria Alternatywna
6-26.10: Połączenia międzymiastowe
27-31.10: Umebluj galerię
nd., pn.: nieczynne
wt., śr.: 16:00-19:00
czw.-sb.: 13:00-19:00
27.10: 16:00 happening

/ +concept
19.10: 17:00 wernisaż: Agata Wojtkiewicz Atelier

/ DOM
imprezy festiwalowe:
19.10: 22:00 NOVIKA & Mr. Lex
27.10: 20:00 PechaKucha Night Łódź vol. 9
27.10: 22:00 dj Cookie Monster i Ojciec Karol

11
Foto Cafe 102
Piotrkowska 102
18-28.10: W naszej świadomości SZTUKAteria jest Kobietą
pn.-śr.: 11:00-02:00
czw.-pt.: 11:00 do ostatniego klienta
sb.: 11:00 do ostatniego klienta
nd.: 13:00-01:00

12
Allmendinger
Łąkowa 11
19.10: 14:00 wykład

13
Atak Design
Żeligowskiego 43A
18-28.10: Prouvé RAW Special Edition w ATAK DESIGN!
pn.-pt.: 10:00-18:00
sb.: 10:00-14:00

14
Diehl Deco
Gdańska 79
18-28.10: DESIGN ZAPRASZA!
pn.-pt.: 10:00-18:00
sb.-nd.: 11:00-15:00

15
Owoce i Warzywa
Traugutta 9
18-28.10: INFORMACJA, SUGESTIA, PRAWDA? Plakat jako narzędzie kształtowania świadomości zbiorowej
23-25.10: projekcje
pn.-sb.: 10:00 do ostatniego klienta
nd.: 12:00 do ostatniego klienta

16
MOOMOO Architects
P. O. W. 25/14
19.10: 0:00 impreza: MOOMOO

17
Miejski Punkt Kultury Prexer – UŁ
Pomorska 39
18-28.10: Design Fetish / From Idea To Obsession
pn.-pt.: 12:00-18:00
sb.-nd.: 14:00-18:00

18
Pomorska 21. Dom Towarzystwa Kredytowego
Pomorska 21
19-28.10:
- Gramy o dizajn. Śląska Rzecz 2011 i Śląski Klaster Dizajnu
- Pozdrowienia z przyszłości
- Separator przestrzenny
- Gorset jako forma biżuteryjna
- Praca, relaks, zabawa
pn.-pt.: 15:00-20:00
sb.-nd.: 11:00-19:00
19.10, pt.: 11:00-20:00

19
Galeria Adi Art
Piotrkowska 60
18-28.10: Rozświetlenie piwnicy
19.10 pt.: 11:00-18:00
20-21.10 sb.-nd.: 12:00-18:00
22-26.10 pn.-pt.: 11:00-18:00
27.10 sb.: 13:00-17:00

20
ms cafe
Więckowskiego 36
22-23.10: projekcje

21
Showroom Inspiro, Ceramika Paradyż
Brzezińska 19a
18-28.10: Świadomy design w różnym wymiarze
18.10-31.11: City Alphabet
20.10: 14:00 wykład
pn.-pt.: 10:00-18:00
sb.: 08:00-16:00

22
Galeria Wschodnia
Wschodnia 29
29.09-29.10: mieszkaNIE
pn.-pt.: 16:00-18:00
na telefon: +48 42 661 76 03, +48 793 434 420

23
Akademia Sztuk Pięknych, Galeria Kobro
Wojska Polskiego 121
18.10-04.11: XXIII Konkurs im.Wł. Strzemińskiego – Projekt 2012
pn.-pt.: 9:00-14:00

24
SPINKA
Piotrkowska 90
20.10: 22:00 impreza: KAMP! dj set

25
Hotel Campanille
Piłsudskiego 27
18-28.10: 10% zniżki dla gości festiwalu na hasło Łódź Design
21.10: 10:00-17:00 Przegląd Portfolio

26
Hello Pasta
Stefanowskiego 17
10-28.10: 10% zniżki na hasło Łódź Design (nie łączy się z innymi promocjami)
pn.-pt.: 8:00-18:00